[:pl]PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI I DLA NAJWIĘKSZYCH[:en]WE WORK WITH THE BEST RESOURCES FOR INDUSTRY MAJORS

TESTY FUNKCJONALNE I LINGWISTYCZNE

W naszym Laboratorium Testowym świadczymy pełen zakres usług, dotyczących testów funkcjonalnych (QA) oraz lingwistycznych gier (LQA). Zespół testerów zarządza projektami na miejscu, w warszawskim biurze, co gwarantuje bezpieczeństwo gier naszych Klientów, zwłaszcza w przypadku pracy nad produktem, który nie został jeszcze ukończony.

Dlaczego my?

  • Pracujemy w wielu systemach do raportowania błędów (Mantis, JIRA, DevSuit, TestFlight), zgodnie z życzeniem Klienta. Testy lingwistyczne przeprowadzamy od wersji beta do kopii master, na platformach: PC, PS4, Xbox One, PS Vita, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android (po premierze rynkowej, do tej listy dołączą konsole nowej generacji firm Microsoft i Sony).
  • Bezpieczeństwo danych – Laboratorium Testowe stanowi wydzieloną część naszego biura. Dostęp do biura Roboto jest kontrolowany przez system kontroli dostępu wykorzystujący karty zbliżeniowe, zaś do Laboratorium dostęp mają jedynie upoważnieni pracownicy. Na terenie biura oraz przy wejściach do budynku zainstalowane są także dwa niezależne systemy kamer CCTV. Dostęp do internetu zapewniają trzy łącza internetowe od dwóch niezależnych dostawców.
  • Łatwy przepływ informacji między zespołem tłumaczy i testerów pracujących nad tym samym projektem.
  • Zespół tłumaczy ma możliwość poznania gry przed rozpoczęciem lokalizacji i wspiera uwagami dział LQA podczas testów.