WE bring good loc


{localisations | translations | qa | lqa}

Firma Roboto powstała z połączenia ogromnej pasji i chęci dostarczenia naszym Klientom najlepszych tłumaczeń na rynku. Swoją pracę zawsze staramy się wykonać jak najlepiej, a każde zadanie traktujemy indywidualnie. Z powagą podchodzimy zarówno do lokalizacji gier, tłumaczeń filmowych, jak i przekładów literackich. Bawimy się słowem, ale też cenimy jego znaczenie i nieszablonowość.

MAMY WIZJĘ, W REALIZACJI KTÓREJ POMAGA NAM ZESPÓŁ.

Ludzie, dla których ta praca to nie tylko zawód, ale i wspaniała przygoda.

 

8H2B4726a

BARTOSZ LEWANDOWSKI

Założyciel i dyrektor zarządzający

Gdy zakładałem Roboto w 2002 roku, była to naturalna konsekwencja dziecięcych marzeń i późniejszych wyborów w dorosłym życiu, na czele ze studiami (filologia angielska) na UMK w Toruniu. Kończąc wspomniane studia, pracowałem równocześnie w jednym z miesięczników poświęconych grom komputerowym („Świat Gier Komputerowych”). Z połączeń obu pasji narodziła się firma, która oprócz tłumaczeń biznesowych mocno zagnieździła się w dającej niesamowitą satysfakcję niszy lokalizacji gier wideo, książek oraz filmów. Pasja, jakość, terminowość, kreatywność, elastyczność – oto słowa kluczowe, które położyły fundamenty pod sukces Roboto i zadowolenie naszych Klientów. Serdecznie zapraszam do współpracy.

8H2B4726a

DOMINIKA SZULC-LEWANDOWSKA

VP of Business Development

Dołączając do zespołu w 2009 roku, za cel wyznaczyłam sobie nadanie sprawnie funkcjonującej organizacji globalnego rozmachu. Efekty przerosły najśmielsze oczekiwania – po latach dynamicznego wzrostu Roboto umocniło swoją pozycję lidera na polskim rynku lokalizacji gier, równocześnie wyrabiając sobie markę stabilnego i niezawodnego partnera w dziedzinie tłumaczeń wielojęzycznych, testów lingwistycznych i dubbingu gier. Pracujemy dla kilkudziesięciu firm z branży, w tym największych globalnych graczy, a przez nasze klawiatury i mikrofony rokrocznie przewijają się miliony słów w kilkudziesięciu językach i dziesiątki tysięcy plików audio. Zachęcam do zapoznania się z ofertą umieszczoną na naszej stronie domowej i do osobistego kontaktu. Pozwól sobie przetłumaczyć!

Kontakt

Siedziba Roboto mieści się w Warszawie. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, napisz lub zadzwoń!

Nasz adres:

Roboto Global Sp. z o.o.
ul. Gdańska 41

01-633 Warszawa

Studio Roboto Sound
ul. Dominikańska 21A
02-738 Warszawa

Numer telefonu:

Główna siedziba
Roboto Global Sp. z o.o.
+48 22 350 50 20

Studio Roboto Sound
+48 22 350 50 21

sales@roboto.pl

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

    Referencje

    Współpraca

    Jeśli znasz branżę lokalizacyjną i jesteś doświadczonym tłumaczem, pracującym w dowolnej parze językowej, skontaktuj się z nami.

      Osoby zainteresowane współpracą proszone są o wysłanie mailem na adres hr@roboto.pl swojego cv oraz krótkiego listu motywacyjnego. W treści maila oraz w stopce dokumentów proszę zawrzeć następujący zapis "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Roboto Global z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gdańskiej 41, 01-663 Warszawa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."